Kulturní a společenský dům Vltava

Kralupy nad Vltavou nejsou jen rájem sportovců, pro které je zde připraven moderní plavecký bazén či víceúčelový areál. Kromě to jsou též Kralupy městem kultury. Každý měsíc se zde koná mnoho zajímavých akcí, od přednášek a besed, přes koncerty v městském muzeu až po divadelní představení v KaSS Kralupy.

Veškeré kulturní vyžití v Kralupech nad Vltavou zajišťuje především Kulturní a společenské středisko Vltava v Lobečku. K dispozici je zde velký sál, který je dějištěm mnohých divadelních představení, ale i koncertů nebo benefičních akcí. V prvním patře se nachází taktéž malý sál, určený pro komorní akce, ať už se jedná o různé přednášky, výstavy či soukromé prezentace.

Součásti KD Vltava je i moderní kinosál s 3D projekcí. Promítá se každý den a tradicí jsou již nedělní akce s názvem Kinečko pro nejmenší. Program kina v Kralupech však zaujme i ty nejnáročnější diváky. Kromě premiér zde totiž nechybí ani přímé přenosy ze sportovních utkání a kromě toho je kralupské kino každoročně dějištěm známého galavečera Sportovec Kralup.

Adresa: nám. J. Seiferta 706, 278 01 Kralupy nad Vltavou (najít na mapě)

kontaktCopyright © 2009 - 2024, MojeOkoli.com, created by FinalTek.com, design by: www.incotech.cz